icon

VDownloader

4.2.2001.0 için
Windows

3.2

9

Websitelerinden AVI ve MPEG formatlarında videolar indirin

1.8M

Bu uygulamayı oyla

Son zamanlarda, herkes favori video sitelerinde; youtube, dailymotion, metacafe veya bir başkası hiç farketmez, yeni videolar izlemek istiyor, birçok programcı bu videoları indirip dönüştürebilecek video araçları oluşturmayı deniyor.

VDownloader bu programlardan biri ve bunun nedeni onun iyi ve hızlı bir şekilde dönüştürüyor olması. VDownloader sayesinde herhangi bir video sitesinden herhangi bir videoyu indirebileceksiniz.

Tek yapmanız gereken, video adresini eklemek ve HD'nize indirilmesini izlemek. Tabi ki video çıkış formatını seçebilirsiniz: Avi, PSP uyumlu, iPod uyumlu, mpeg, vcd, svcd, dvd,...

Daha da ötesi, belirli bie videoyu arayabileceğiniz websitelerini seçtiğiniz bir arama motoru içerir. Onu bulduğunuzda, tek yapmanız gereken çift tıklamak ve indirilme listenize videonun eklendiğini görürsünüz.

Son olarak, indirmenin test edildiği websitelerinin listesi gerçekten büyüktür: Youtube, Google Video, DailyMotion, MySpace, Stage6 DivX, Porkolt, YouPorn, Metacafe, Bolt, VSocial, PornTube ve daha fazlası.
X